0

جستجو

درباره ایران پیرکاردین

فروشگاه اينترنتي پوشاک ایران پیرکاردین بهترین گزينه براي خريد اينترنتي پوشاک برند پیرکاردین در ايران می باشد که در سال 1398 پس از ايجاد بسترهاي سخت افزاري و نرم افزاري و ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن آغاز به کار نموده است.
در دنیای امروز توسعه اینترنت، روشهای خرید را به کلی دگرگون کرده، منافع موجود در خریدهای اینترنتی، روزانه تعداد بیشتری از مردم را به انجام آن و ایجاد تغییر در روش های متداول خود در خرید ترغیب می کند. خریدهای اینترنتی با سرعت بیشتری با زندگی مدرن امروزی همگام شده و توانسته جایگاه مناسب تری برای خود در رفع نیازهای مشتریان پیدا کند.
در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است، صرف زمان های طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد. آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان برای انجام فعالیت های وقت گیر گذشته می کند.
قیمت مناسب، ضمانت کالا و تعهد در ارائه مناسب خدمات ایران پیرکاردین باعث گردیده طیف وسیعی از مشتریان با اعتماد به این فروشگاه نیازهای خود را مرتفع نمایند.

چرا ایران پیرکاردین؟

راهکارهای متنوعی که دنیای مدرن برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید کالا به افراد پیشنهاد می دهد، باعث افزایش سرعت و دقت در انجام این امور می شود. با این شرایط تازه دیگر کمتر کسی کالایی را بدون تحقیق و بررسی خریداری می کند. مشتریان پیش از خرید هر یک از کالاهای مورد نیاز خود، با طیف وسیعی از انتخاب ها مواجه بوده و در مقابل به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. دقت در ویژگی های هر کالا و دسترسی به اطلاعات صحیح نیاز اساسی مشتریان است. امروزه روش های نوین و هوشمندانه خرید، می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیشتری به جمع استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی بپیوندند.

اصالت برند کالا

ـ هر کالا دارای کد کالای مختص و یکتای خود بوده که با جستجوی آن در اینترنت می توان از اصالت آن کالا اطمینان حاصل کرد.
ـ هر کالا دارای دو اتیکت مخصوص بوده که شامل هولوگرام، بارکد و کلیه اطلاعات آن کالا از جمله کد کالا، کد رنگ، کوپ و سایز را می توان مشاهده کرد.

ارسال رایگان به سراسر ایران

قیمت مناسب

ـ به جرأت می توان ادعا کرد قیمت های ایران پیرکاردین رقابتی ترین و نازل ترین قیمت ها در ایران می باشد.

تحویل به موقع

ـ کلیه سفارشات پس از گذراندن مراحل ارسال از انبار ترکیه و دریافت در انبار ایران در زمان مقرر تحویل پست پیشتاز می گردد و در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی می رسد.

خدمات پس از فروش

ـ راه های ارتباطی دفتر سایت شامل تلفن پشتیبانی فروش در ساعات اداری پاسخگوی مشتریان گرامی می باشد.

محصول به سبد خرید شما اضافه شده است